Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники Прилуччини сплатили до місцевого бюджету більше 1 мільйона гривень податку на нерухомість

11.05.2018

З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у Прилуцькій ОДПІ сплатили до місцевого бюджету 1,1 млн. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 1 млн. грн сплатили юридичні особи та 50,7 тис. грн – фізичні. Це на 486,5 тис. грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомив перший заступник начальника інспекції Євгеній Головенець.

Громадяни, які мають нерухомість, що підлягає оподаткуванню, сплачуватимуть цей податок після отримання від органів ДФС повідомлення-рішення про нараховану суму, тобто після 1 липня 2018 року. Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою або квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв м і будинків більше 120 кв м. У випадку наявності об’єктів різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв м.

Громадяни, у яких житлова нерухомість, зокрема, квартира загальною площею понад 300 кв м або будинок більше 500 кв м, цього року сплатять додатково 25 тис. гривень.