Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Турнір з міні-футболу за участю податківців відбувся у Ніжині

08.05.2018

На днях у спортзалі  Ніжинської загальноосвітньої школи № 9 відбувся дев’ятнадцятий традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового.

Першим організатором турніру був Микола Іванович Петрух, який з 01.06.1990 року очолював державну податкову інспекцію в м. Ніжині, був почесним працівником податкової служби. У 2001 обірвалося життя Миколи Івановича, але започатковані ним спортивні змагання між командами податківців проводяться і по сьогоднішній день.

В урочистому відкритті заходу взяли участь начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Олексій Барановський, голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин та начальник Ніжинської ОДПІ Геннадій Тараненко.

До цього пам’ятного турніру долучились команди ветеранів, профспілки та податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області та команда податківців Ніжинської ОДПІ, яка виборола  перше місце у турнірі з міні-футболу 2018 року. 

На вшанування пам’яті полковника МВС України Дмитра Тернового, котрий загинув в АТО 10 лютого 2015 року, який за проявлену мужність та героїзм був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, учасники турніру поклали квіти до пам’ятного знаку на території Ніжинської загальноосвітньої школи № 9.