Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Ніжинська спартакіада за участю податківців

03.03.2018

16 лютого 2018 року відбулась районна Спартакіада за участю податківців, силових структур та працівників органів виконавчої влади у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту.

Участь у змаганнях узяли 4 команди: Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція (на чолі з керівником Геннадієм Тараненком), Ніжинська районна державна адміністрація (на чолі з головою Вячеславом Івашиним), Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат (на чолі з військовим комісаром Володимиром Якущенком) та Ніжинська місцева прокуратура (на чолі з прокурором Віталієм Хоменком).

Змагання проводилися з наступних видів спорту: настільний теніс, міні-футбол, дві естафети та перетягування канату.

В азартній та конкурентній боротьбі команда Ніжинської ОДПІ посіла  почесне друге місце, за що отримала відповідні медалі та кубок.

Проведення таких заходів об'єднує колективи, а активний відпочинок завжди йде на користь та показує силу, вміння та професіоналізм не лише в роботі, але й у спорті.