Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ ЗБАГАТИЛА МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ГРОМАД НА 102 МІЛЬЙОНИ 707 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. (Менська ОДПІ)

09.02.2018

Протягом 2017 року місцеві громади Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів отримали 102 мільйони 707 тис. гривень земельного податку з них: 14,5 мільйонів гривень сплатили фізичні особи - власники чи користувачі земельних ділянок та 88,2 мільйони гривень юридичні особи.

Таким чином, минулого року до місцевих бюджетів  надійшло плати за землю на 30,2 відсотки, або  на 23,8 млн.грн. більше проти 2016 року.

Менська ОДПІ нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. При цьому підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Разом із тим, у разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою, плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році. 

Отож, якщо Ви отримали у власність земельну ділянку, то варто поцікавитися в органах ДФС, чи нарахували Вам суму цього платежу. У Центрах обслуговування платників Менької ОДПІ громадяни можуть звірити інформацію щодо суми нарахованого земельного податку та реквізитів його сплати.