Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів

06.02.2018

Про це наголосив  в.о. начальника Менської ОДПІ Віталій Шумський.  Його питома вага в загальних надходженнях становить 44,5 відсотка.

В 2017 році місцеві скарбниці Менського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Коропського, Сосницького, Сновського та Семенівського районів отримали майже 420 млн. грн. цього податку, що на 141,5 млн. грн. більше, ніж торік. Перевиконання показників минулорічного періоду стабільно фіксується протягом кожного місяця.

З огляду на те, що з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата становить 3723 грн. посадовець закликав платників податків не ігнорувати гарантований рівень мінімальної заробітної плати при нарахуванні та виплаті зарплати найманим працівникам та, відповідно, при сплаті податків. Адже нехтування та недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці може обходитися роботодавцю штрафними санкціями на значну суму.

Водночас Віталій Шумський нагадав, що для найманих працівників нелегальна зайнятість є нестабільною, нерегулярною, а тому ризикованою і зовсім не гарантує одержання трудових доходів. Така зайнятість нелегальних найманих працівників позбавляє їх багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці, вона не зараховується до трудового стажу.