Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Збільшено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів для застосування РРО

05.01.2018

Чернігівська ОДПІ звертає увагу на те, що з 20.12.2017 діє постанова Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 984 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336» (далі – Постанова № 984), якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова № 1336).

Зокрема, збільшено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого є обов'язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).

Також визначено перелік форм і умов проведення діяльності, для яких не встановлюється граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій.

Дія Постанови № 1336 не поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

Постанова № 984 набрала чинності 20.12.2017, крім підпунктів 2 і 6 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності через шість місяців після набрання чинності Постановою № 984.

Додатково повідомляємо: з текстом Постанови № 1336 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу Державної фіскальної служби України (http://zir.sfs.gov.ua).