Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 80 відсотків податкової звітності платники Менської ОДПІ надіслали в електронному вигляді

22.12.2017

За 11 місяців 2017 року фахівцями Менської ОДПІ  прийнято та оброблено 133,4 тисячі податкових декларацій платників податків. Переважну більшість звітів платники податків Менського, Корюківського, Коропського, Новгород-Сіверського, Сновського, Семенівського та Сосницького районів направили в електронному вигляді – 107,1 тисяч, що складає більше 80 відсотків від загальної кількості наданих звітів.

У Менській ОДПІ нагадують, що з 15 листопада 2017 року  набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, яким затверджено «Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами». Зокрема, Порядком визначено, що електронний документообіг – це сукупність процесів створення, подання, приймання, ідентифікації, оброблення, зберігання, використання електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та (у разі необхідності) з підтвердженням факту одержання таких документів.

Крім цього, Порядком передбачено нові форми: заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів; повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису; заяви про припинення дії договору про визнання електронних документів; повідомлення про припинення дії договору про визнання електронних документів.

Договори про визнання електронних документів, що на день набрання чинності Наказом № 557 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених пунктом 14 розділу III Порядку.

Фахівці інспекції також запрошують громадян ознайомитися з більш докладною інформацією про електронні сервіси ДФС на сайті фіскальної служби: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/ або в Електронному кабінеті платника: https://cabinet.sfs.gov.ua/.