Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Легалізація трудових відносин потребує розуміння всіх громадян

04.12.2017

          Дотримання вимог чинного законодавства з легалізації трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями є одним із пріоритетних завдань органів фіскальної служби.

        У Прилуцькій ОДПІ нещодавно було проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: „Виплата заробітної плати "у конвертах" та про використання праці неоформлених найманих працівників”.  На запитання абонентів відповідав перший заступник начальника Прилуцької ОДПІ Головенець Євгеній Володимирович. 

       Легалізація найманої праці сьогодні є надважливим і гострим питанням, яке потребує розуміння всіх громадян. Тільки офіційно оформлений найманий робітник може бути соціально захищеним, а утримані з легальної заробітної плати податки зможуть бути використані для своєчасного фінансування відповідних статей витрат міста й держави, а також для соціальних виплат.