Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Ніжинська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звітує про результати роботи у сфері надання адміністративних послуг та сервісів за січень-вересень 2017 року.

05.10.2017

Протягом вищевказаного періоду працівниками підрозділу обслуговування платників було надано більш ніж 6850 адміністративних послуг, в тому числі протягом вересня 976. Проведено реєстрацію платників єдиного податку - 850, в тому числі за вересень 2017 року у кількості 163. Значна питома вага наданих послуг працівниками ЦОП - реєстрація книг обліку доходів та витрат -  понад 800 звернень за 9 місяців 2017 року та надання витягів з реєстру платників єдиного податку понад 840. 

Також протягом трьох кварталів було видано 3054 картки платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційні номери облікових карток реєстру фізичних осіб, в тому числі в вересні місяці понад 400. 

За січень-вересень 2017 року працівниками, задіяними у роботі ЦОП зареєстровано 320 книг обліку розрахункових операцій, видано 180 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та видано 125 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

В умовах сьогодення у суспільстві сформувався великий попит на оптимізацію адміністративних послуг взагалі та електронних зокрема.

На веб - порталі Державної фіскальної служби України (sfs.gov.ua) можна скористатися електронними сервісами, які надають можливість дистанційно подавати звітність, переглядати стан розрахунків з бюджетом, отримувати консультації та інформацію про строки подання звітності та сплати податків, подати заяву щодо реєстрації платником ПДВ, акцизного податку та заяву на реєстрацію Книги обліку доходів і витрат, отримати витяги з реєстрів платників (єдиного податку, платників ПДВ, платників акцизного податку тощо) та багато інших можливостей.

Прозорість та доступність послуг, які надаються ДФС України є важливою складовою реформ. Використання електронних систем при наданні послуг - запорука успіху в боротьбі з корупцією та розширення сервісних можливостей для суб’єктів господарювання та громадян.