Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Не дайте втягнути себе у брудну провокацію!

11.08.2017

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу, що останнім часом у  місті Чернігові мають місце не поодинокі випадки шахрайських дій не встановлених осіб, які від імені керівництва податкової інспекції телефонують до суб’єктів господарювання, вимагаючи грошові кошти нібито для можливості прийняття перевіряючих. Взамін обіцяно посприяти у виключенні підприємства зі списку перевірок. У випадку відмови, погрожують податковим тиском на підприємницьку діяльність.

Такі факти шахрайства не лише наносять збитки підприємцям та підприємствам, але й підривають авторитет органів Державної фіскальної служби та знижують рівень довіри до її працівників.

Звертаємо увагу на те, що зі зміною структури та перерозподілу функцій здійснення контрольно - перевірочних заходів більше не належить до функціональних повноважень Чернігівської ОДПІ.

Не дайте втягнути себе у брудну провокацію! Шахраї розраховують саме на вашу довірливість, змусивши до швидких та необдуманих вчинків.

З метою запобігання шахрайським діям про всі подібні випадки просимо інформувати  за телефонами: відділ внутрішньої безпеки Головного управління  Державної фіскальної служби  у Чернігівській  області (0462) 668-522; приймальня Чернігівської ОДПІ (0462) 65-28-00 і ні в якому разі не піддаватися на провокації та не надавати кошти аферистам.