Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Місцеві новини

  • Відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють

  • Чернігівська ОДПІ звертає увагу громадян на те, що відповідно до п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 Податкового кодексу України при отриманні протягом звітного (податкового) року доходів у вигляді іноземних доходів виникає обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

  • Чернігівська ОДПІ звертає увагу на те, що процедура отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК ІДД), який діє у складі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, не передбачає можливість реєстрації заявників через мережу Інтернет.

  • Чернігівська ОДПІ звертає увагу на те, що процедура отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК ІДД), який діє у складі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, не передбачає можливість реєстрації заявників через мережу Інтернет.

  • Чернігівська ОДПІ нагадує, що для фізичних осіб в електронному сервісі ДФС України «Електронний кабінет платника» функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

  • З метою попередження випадків несвоєчасного подання звітності до органів Державної фіскальної служби України Чернігівська ОДПІ нагадує платникам податків про те, що 15 березня 2018 року - останній день подання

  • З початку 2018 року платники єдиного соціального внеску нашого регіону перерахували 55,7 млн. грн. У порівнянні з січнем-лютим минулого року бюджет додатково отримав 16,4 млн. грн., також вдалося виконати прогнозовані показники на 141,8 відсотки. Зокрема, у лютому цього року надійшло єдиного

  • За 2 місяці 2018 року місцеві скарбниці Прилуччини поповнилися на 68,1 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2017 роком забезпечено приріст надходжень на 11,2 млн. грн. Найбільшу частку надходжень складає податок на доходи фізичних осіб – 39,8 млн. грн. Єдиного податку від суб’єктів малого

  • З початку року платники податків Менської ОДПІ перерахували до бюджету 64,7 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 15,5 млн. грн. або на 31,6 відсотків перевищує показник 2 місяців минулого року.

  • 16 лютого 2018 року відбулась районна Спартакіада за участю податківців, силових структур та працівників органів виконавчої влади у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту.