Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Як отримати реєстраційний номер платника податків

15.05.2018

З метою отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків громадяни особисто або через законного представника повинні подати до податкової інспекції такі документи:

- заяву за формою 1-ДР,

- документ, що посвідчує особу та його ксерокопію.

 Якщо документи подає представник, то до заяви за формою 1-ДР йому необхідно додати:

-довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку та її ксерокопію,

-документ, що посвідчує особу довірителя та ксерокопію такого документа.

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації додають до заяви за формою 1-ДР документ, що посвідчує особу іноземця чи особу без громадянства, та засвідчений в установленому законодавством порядку його переклад українською мовою (після пред'явлення повертається) і копію такого перекладу (крім осіб, які мають посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання в Україні).

Облікові картки N1-ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) з додаванням документів:

-        свідоцтва про народження дитини та його копії,

-        документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника) та його копії.

Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, необхідно подати засвідчений в установленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою (після пред'явлення повертається) та його копію.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом трьох робочих днів з дня звернення фізичної особи, її представника до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи.

Громадяни України, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, можуть звернутися за отриманням документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі документа може бути продовжено до п'яти робочих днів.

Видача документу про реєстрацію у Державному реєстрі, здійснюється за  наявності документу, що посвідчує особу.