Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про надання органами ДФС області комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

09.07.2018

За січень – червень 2018 року до податкових органів Чернігівської області надійшло 83,4 тис. звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 90 відсотків (74,8 тис.) надано через Центри обслуговування платників. За статистичними даними, найбільш популярною була послуга видачі відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків. Нею скористалися      34,8 тис. осіб. На другому місці - видача картки платника податків – 25,7 тис.   

Також значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 4,2 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 4,0 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 3,5 тис., реєстрація платника єдиного податку  –  3,5 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 2,0 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1,5 тис.,  видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами –  1,0 тис.