Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Станом на 01.04.2017 в області в податкову заставу описано майна боржників на загальну суму 5,3 млн. гривень

20.04.2017

Реалізація майна є останнім заходом впливу на боржника і відбувається виключно за дозволом суду. Йому передує цілий ряд інших заходів стягнення податкового боргу, насамперед, стягнення з рахунків, вилучення готівкових коштів.

Станом на 01.04.2017 в області в податкову заставу описано майна боржників на загальну суму 5,3 млн. грн., з якого передано на реалізацію майно наступних боржників:

- ПАТ «Чернігівське АТП-17454» на 2,2 млн. грн. – цех ремонтний, заг. пл. 1241,8 кв. м:  фундамент - бетон, стіни із цегли, перегородки - цегла, перекриття із збірних залізобетонних плит, покрівля – руберойд, об’єкт перебуває в задовільному стані, наявне електропостачання. Адреса: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 65;

- ПАТ  «Чернігів – Лада» на 1,3 млн. грн. – нежитлова будівля площею 329,5 кв. м, являє собою окремо розташовану одноповерхову будівлю цеху, яка розташована в периферійній частині міста. На дату оцінки використовується в якості магазину та перебуває в доброму технічному стані, лише приміщення котельні в задовільному технічному стані. З комунальних мереж в наявності: електропостачання, автономне опалення, водопостачання, каналізація. Адреса: м. Чернігів, вул. Любецька, 157.