Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Чернігівська митниця ДФС оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державного службовця

19.03.2018

Чернігівська митниця ДФС, згідно наказу від 15.03.2018 № 152, оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державного службовця категорії "В", а саме:

-       головного державного інспектора відділу оплати праці та бюджетування управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Чернігівської митниці ДФС (тимчасово, на умовах строкового договору, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

-       головного державного інспектора відділу провадження у справах про порушення митних правил управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії.

Прийом документів буде здійснюватись Конкурсною комісією Чернігівської митниці ДФС протягом 15 (п`ятнадцяти) календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення Конкрсу.

На вакантні посади, на які оголошено конкурс, визначені умови проведення конкурсу.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 29.05.2017 року № 110/1740/5 (із змінами, внесеними наказом НАДС та Мінюсту від 31 травня 2017 року № 113/1780/5)     та розміщено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі "Тестування".

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі "Тестування".