Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 24/2019:

2019-06-25
- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, акцизного податку, плати за землю, спрощеної системи оподаткування, екологічного податку, підприємницької діяльності, РРО.

- ТОП-8 актуальних запитань щодо реалізації пального та спирту етилового з 1 липня 2019 року.

- Висновки ДФС щодо утримання податку на репатріацію з процентів за позиками, наданими резидентам.

- У чому складність ідентифікації контрольованих операцій для постійних представництв нерезидентів? Як заповнити неадаптований для постійних представництв Звіт про КО за 2018 р.?

- Які нюанси ПДВ - обліку у покупця-резидента в разі отримання стимулюючих виплат від продавця-нерезидента або надання знижки на вже поставлений товар чи майбутні постачання товару?

- Як валютна реформа позначилася на режимі валютних рахунків? Які нові можливості з’явилися у резидентів і нерезидентів?

- Які аспекти слід врахувати при здійсненні операцій з передачі об’єктів фінансового лізингу, які оподатковуються ПДВ та звільнені від оподаткування ПДВ?

- Чи є об’єктом оподаткування ПДВ комісійні та консигнаційні послуги, які надаються комісіонером-нерезидентом для комітента-резидента?

- Як визначити дату виникнення податкових зобов’язань з ПДВ у ситуації, коли першою подією є відвантаження товару? Чи залежить така дата від дати переходу права власності?

- Ключові моменти, що обговорювалися на V Міжнародному форумі «Трансфертне ціноутворення та податкове планування — 2019».

- Черговий огляд судової практики щодо податкових спорів.

- Відповіді провідних спеціалістів ДФС на запитання платників ПДВ та ПДФО.

- Мінсоцполітики щодо нарахування відпускних. 

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5710