Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» від 1 червня № 21/2019:

2019-06-03

- Про ключові моменти, що обговорювалися під час проведення VIII міжнародної конференції INTAX FORUM Ukraine 2019.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, акцизного податку, плати за землю, спрощеної системи оподаткування, транспортного податку, РРО, податкового контролю.

- Як з 1 липня працюватиме нова система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. Як здійснюватиметься реєстрація та облік платників акцизного податку та акцизних складів.

- В які строки приймають рішення про включення до Реєстру «неприбутківців». Як отримати витяг про перебування у Реєстрі. Які підстави для виключення з Реєстру.

- Чи звільняються від оподаткування операції з безкоштовного розповсюдження газет. Що варто враховувати при здійсненні таких операцій.

- За яких умов орендодавцю не потрібно буде нараховувати ПДВ на суму здійсненого орендарем поліпшення орендованого приміщення.

- Як скласти розрахунок коригування, якщо отриманий аванс за один товар спрямовується в оплату іншого неоплаченого товару. Які нюанси слід врахувати при здійсненні такого взаємозаліку.

- Як при наданні експедиторських послуг визначається база оподаткування податком на додану вартість у експедитора у разі залучення ним до надання допоміжних послуг неплатника ПДВ.

- Чи включається до доходів ФОП-«єдинника» комісія, що утримується банком при здійсненні розрахунків через платіжний термінал.

- За якими правилами оподатковуються доходи у вигляді брокерської винагороди, що виплачуються резиденту Польщі на території України.

- Коментарі з TAXFORUM-2019 (продовження). Які типові  порушення виявлено під час проведення перевірок з ТЦУ, РРО, відшкодування ПДВ.

- Як можна збільшити/поновити реєстраційну суму ПДВ.

- Чи можна за рахунок переплати сплатити поточні зобов’язання з ПДВ.

- Чи вплине повернення платнику податку переплати з ПДВ на реєстраційну суму в СЕА ПДВ.

- Чому після оформлення митної декларації сума ПДВ, сплачена на митниці, не відображається в СЕА ПДВ.    

              
Більше читайте на сайті http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5706