Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» від 25 травня № 20/2019:

2019-06-03
- Ексклюзивне інтерв’ю з Головою ДПС Сергієм Верлановим.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, спрощеної системи оподаткування, податку на нерухомість.

- Коментарі спікерів з форуму «Податковий контроль та податкові спори», що відбувся 19 квітня під егідою Головного управління ДФС у м. Києві.

- Коли за порушення граничних строків розрахунків за операціями з експорту не нараховується пеня. За яких умов допускається зменшення суми надходжень за експорт/імпорт товарів.

- Якщо поліпшені основні фонди комунальної власності за рішенням органів державної влади безоплатно передаються у власність територіальної громади міста, чи звільняється така операція від ПДВ.

- Від чого залежить порядок оподаткування вартості безоплатно наданого працівникам форменого одягу.

- На яких етапах будівництва обслуговуючий кооператив може залишатися в статусі «неприбутківця». Яких умов має дотримуватися громадська організація, що надає платні освітні послуги, аби не втратити статус неприбуткової.

- Що необхідно знати фізичній особі – підприємцю для уникнення помилок і відповідальності при здійсненні готівкових та безготівкових розрахунків.

- Як здійснити донарахування заробітної плати до рівня мінімальної, якщо: місячну норму праці виконано/невиконано, неповний робочий час за основним місцем роботи, внутрішнє сумісництво.

- Як правильно утримати податки і збори із заробітної плати та нарахувати ЄСВ. Які документи має надати працівник для підтвердження свого права на застосування ПСП та інших пільг.

- Чи сплачується податок на нерухомість за об’єкти, які віднесені до об’єктів культурної спадщини та/або занесені до переліку пам’яток архітектури місцевого значення.

- Черговий огляд судової практики у податкових спорах.

Більше читайте на сайті http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5705