Територіальні органи ДФС
у Чернігівській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

2019-02-22
З метою продовження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) (далі – Постанова № 996) при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області утворюється Громадська рада.

16 квітня 2019 року об 11 год. 00 хв., у приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Чернігівській області від 13.02.2019 №278 (http://ch.sfs.gov.ua/data/material/000/283/367988/278_Nakaz_pro_n_ts_grupu.pdf), здійснює організаційні заходи та методичну підготовку проведення установчих зборів.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та пакет документів, визначені Постановою № 996 (доступно для завантаження в ДОДАТКОВИХ МАТЕРІАЛАХ).

Документи (виключно на паперових носіях) необхідно подати до ГУ ДФС у Чернігівській області особисто або надіслати засобами поштового зв’язку в термін до 15 березня 2019 року (включно) за адресою: вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, Головне управління ДФС у Чернігівській області, Ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Електронною поштою документи не приймаються!

Відповідальний за організацію прийому документів: Сірик Ніна Іванівна – секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області (тел.: (0462) 652-954, e-mail: Inform25@ukr.net).Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефоном: 652-954.

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за тридцять календарних днів до дати проведення установчих зборів.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів  для  формування Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області

Додаткові матеріали